Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
NIP: 7543088818
Lokalizacja
Niemcy
Haren/Wietze
Dane kontaktowe
Telefon: 052/522 80 50
Telefon komórkowy: 517677609
Strona www: http://www.cp-person...
Opis

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) – Zakłady drobiarskie
Miejsce pracy: Wietze koło Hannoveru lub Haren

Zakres obowiązków:

– Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
– Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
– Kontrola jakości

Wymagania
– Umiejętności pracy w zespole
– Wytrzymałości fizycznej
– Mile widziany własny samochód
– Mile widziane pary
Oferujemy
– Wynagrodzenie od 9,49€/h – zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie
– Umowę o pracę na warunkach niemieckich
– Komfortowe zakwaterowanie
– Tanie obiady na stołówce zakładowej
– Bezpłatną odzież roboczą
– Wsparcie polskiego koordynatora
– Możliwość zostania przejętym przez zakład

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50
Inne
Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne
Wyświetleń: 316
Komentarze
baza kradzionych