Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
NIP: 7010499252
Lokalizacja
Francja
Dane kontaktowe
Telefon: 587664855
Strona www: www.interima.pl
Profil FB: https://www.facebook...
Opis
Interima Polska Sp. z o.o., posiadająca certyfikat Agencji Zatrudnienia o numerze 12876, prowadzi obecnie rekrutację, na zlecenie swojego klienta, na stanowisko:
Kierowca międzynarodowy kat. C+E
Miejsce pracy: okolice Strasburga, Francja

Obowiązki:
⇒Zapewnienie terminowych dostaw
⇒Przewóz towarów na terenie całej Francji
⇒Dodatkowo: załadunek, dostawa, wyładunek towarów
⇒Po tygodniu pracy powrót do bazy+ zapewnione mieszkanie na weekend

Wymagania
⇒Praca w francuskiej firmie zajmującej się przewozem różnego rodzaju towarów
⇒Prawo jazdy kat. C+E
⇒Wymagane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych na trasach międzynarodowych
⇒Dbałość o sprzęt i powierzone mienie
⇒Aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej do przewozu rzeczy
⇒Posiadanie aktualnego badania lekarskiego dla kierowcy zawodowego oraz orzeczenia psychologicznego (istnieje również możliwość skierowania na badania przez firmę dla osób, które jeszcze nie posiadają tych zaświadczeń)
⇒Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego
Oferujemy
⇒ Atrakcyjne wynagrodzenie+ dodatek żywnościowy+ dodatek noclegowy
⇒Pracę w systemie: 3 tygodnie pracy 1 tydzień wolnego lub 6 tygodnie wolnego w ciągu roku (na Wielkanoc, Boże Narodzenie i wakacje)
⇒214 godzin pracy na miesiąc
⇒Możliwość długoterminowego zatrudnienia
⇒Miesięczne wynagrodzenie z dodatkami: od ok. 2 500 euro netto

Inne
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@interima.pl wraz z załączeniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” Interima Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Wyświetleń: 39
Komentarze
baza kradzionych