Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Francja
Dane kontaktowe
Telefon: 587664855
Strona www: www.interima.pl
Profil FB: https://www.facebook...
Opis

Interima Polska Sp. z o.o., posiadająca certyfikat Agencji Zatrudnienia o numerze 12876, na zlecenie swojego klienta prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Murarz- dekarz

Ilość wolnych miejsc: 2

Miejsce pracy: region: Rodan-Alpy, okolice Lyonu Francja

Obowiązki:

-ustawianie rusztowań na dachu

-montaż płyt mechanicznych

-zmiany listw

-rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków

-praca od poniedziałku do piątku + weekendy w zależności od terminów budowy, min. 35 godz/tydzień+możliwe nadgodziny

-praca również na wysokości pod nadzorem kierownika budowy

Wymagania

-Doświadczenie 8-10 lat w zawodzie

-Chęć i motywacja do pracy

-Dobra kondycja fizyczna

-Dyspozycyjność

-Komunikatywność oraz profesjonalizm

-Brak nałogów

-Prawo jazdy kat.B mile widziany własny samochód

Oferujemy

- zatrudnienie przez npolską agencję pracy

- opiekę nfrancuskojęzycznego kordynatora

-mieszkanie w odległości 4- 12 km. Od miejsca pracy

- dzienny dodatek do posiłku

Inne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@interima.pl wraz z załączeniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” Interima Polska Sp.z o.o. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń: 37
Komentarze
baza kradzionych