Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Wynagrodzenie brutto
od 3400 zł do 4200 zł
Lokalizacja
Polska
Podkarpackie
Przemyśl
Dane kontaktowe
Opis
Dla naszego Klienta, Firmy transportowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor - Praca stacjonarna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w Przemyślu

Podstawowe obowiązki:

•    pozyskiwanie ładunków do przewozu,
•    nadzorowanie przebiegu transportu,
•    obsługa zleceń transportowych,
•    planowanie wyjazdów samochodów,
•    zabezpieczanie ładunków w samochodach,
•    reagowanie w sytuacjach awaryjnych,
Wymagania
•    wykształcenie średnie lub wyższe,
•    znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
•    dobra obsługa komputera oraz MS Office
•    umiejętność planowania i przewidywania
•    mile widziane doświadczenie w giełdach transportowych
•    zdolność do organizowania czasu pracy
•    dyspozycyjność,
•    zaangażowanie,
•    pilność,
Oferujemy
•    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•    praca od pon. do pt. w godz. 8:00 – 16:00,
•    wynagrodzenie 3400-4200 brutto w zależności od doświadczenia na podobnym stanowisku
Inne
Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres
praca@obpon .pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami

Pełna treść ogłoszenia dostępna pod adresem:
Wyświetleń: 105
Komentarze
baza kradzionych