Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Polska
Brak Warszawa
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 530 680 897
Strona www: www.pracastala.pl
Opis
Agencja Rekrutacyjna dla swojego klienta poszukuje:
Specjalisty IT
Praca w Warszawie

Zadania do realizacji:

- Dokonanie analizy możliwości automatyzacji manualnych zadań w przedsiębiorstwie

- Umiejętność tworzenia raportów dotyczących zysków/kosztów na podstawie systemu księgowego ( Comarch Optima)

- Utrzymywanie/serwis/wprowadzanie zmian w systemie raportowym

- Wybranie jednego z dostępnych open source\\\'owych systemów klasy BPM i wdrożenie w przedsiębiorstwie.

Wymagania

Wymagania wobec kandydata:

- co najmniej 5 letnie doświadczanie w branży IT

- doświadczanie na projektach IT dla firm z sektora MSP

- Umiejętność programowania w co najmniej jednej z wymienionych technologii: Java, PHP, HTML + CSS

- Znajomość relacyjnych baz danych: MYSQL, POSTRGRESQL

- Bardzo dobra znajomość systemu księgowego Comarch Optima

- Samodzielność

- Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne

- Znajomość open source\\\'owych produktów wspierających działalność firmy ( raportowanie, zarządzanie procesami w firmie)

Oferujemy

Co oferujemy:

- Współpraca długofalowa na zasadach B2B ( stawka do negocjacji )

- Możliwość współpracy zdalnej

- Elastyczne forma współpracy

- Samodzielne stanowisko i duży wpływy na architekturę rozwiązań

Inne
Zapraszamy
Wyświetleń: 160
Komentarze
baza kradzionych