Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
NIP: 7010499252
Lokalizacja
Polska
Pomorskie
Gdynia
Dane kontaktowe
Telefon: 587664855
Strona www: www.interima.pl
Profil FB: https://www.facebook...
Opis
Interima Polska Sp. z o.o., posiadająca certyfikat Agencji Zatrudnienia o numerze 12876, prowadzi obecnie rekrutację, na zlecenie swojego klienta, na stanowisko:

Kierowca kat. B
ilość wolnych miejsc: 1
Miejsce pracy: Gdynia, woj. pomorskie

Nr ref: KRB/GDY/2018

Obowiązki:
⇒ Przewóz niepełnosprawnych dzieci i przewóz osób dorosłych na zlecenie ( również na wózkach inwalidzkich) na terenie Wejherowa i okolic (woj. pomorskie).

Wymagania
Oferta skierowana także do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
⇒ Prawo jazdy kat B., doświadczenie minimum 5 lat w prowadzeniu pojazdów
⇒ Przewóz osób niepełnosprawnych/dzieci niepełnosprawnych + przewóz osób busem
⇒ Umiejętność spokojnej, elastycznej i ekonomicznej jazdy busem niepowodującej choroby lokomocyjnej u przewożonych osób
⇒ Dbałość o sprzęt i powierzone mienie
⇒ Wykazywanie się empatią oraz zdolnością do jazdy z osobami niepełnosprawnymi
 Brak nałogów
⇒ Posiadanie aktualnego badania lekarskiego dla kierowcy zawodowego oraz orzeczenia psychologicznego (istnieje również możliwość skierowania na badania przez firmę dla osób, które jeszcze nie posiadają tych zaświadczeń)
⇒ J
Oferujemy
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-16.30
⇒ Umowę o pracę na pełny etat na czas określony z możliwością jej ewentualnego przedłużenia
⇒ Miesięczne wynagrodzenie: do ustalenia
Inne
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@interima.pl wraz z podaniem numeru referencyjnego KRB/GDY/2018 w tytule wiadomości. Interima Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami..

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”
Wyświetleń: 60
Komentarze
baza kradzionych