Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
NIP: OBPON
Wynagrodzenie brutto
od 2400 zł do 2600 zł
Lokalizacja
Polska
Mazowieckie
Warszawa
Dane kontaktowe
Opis
Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
do pracy na stanowisko

Pracownik dozoru – praca stacjonarna w Warszawie

Podstawowe obowiązki

-praca na portierni w systemie zmianowym (12h, 16h, 24h)
-wykonywanie obchodów
-kodowanie alarmów
-prowadzenie ewidencji samochodów wjeżdżających na obiekt
-wydawanie kluczy

Wymagania
-chęci do pracy
-niekaralność - potwierdzona oświadczeniem
-sumienność
-kultura osobista

Oferujemy
-umowę o pracę
-wynagrodzenie 2400-2600 brutto
-dodatek za pracę w godzinach nocnych
-dodatki z zakładowego funduszu rehabilitacji np. zwrot kosztów za zakup lekarstw

Inne
Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres
praca@obpon .pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami

Pełna treść ogłoszenia dostępna pod adresem

Wyświetleń: 54
Komentarze
baza kradzionych