Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
NIP: ABC WORK
Lokalizacja
do negocjacji Biała Podlaska
Pełny etat
Dane kontaktowe
Opis
Zakres obowiązków:
\r\n
- Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w\r\ntrakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od\r\nsprawdzonych pracodawców.
Wymagania
-\r\nDoświadczenie na stanowisku
\r\n- Wykształcenie kierunkowe lub w zawodzie pokrewnym
\r\n- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
\r\n- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
\r\n- Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)
\r\n
Oferujemy
-\r\nWynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
\r\n- Niemiecką umowę o pracę
\r\n- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
\r\n- Zakwaterowanie
\r\n- Stałą opiekę polskiego koordynatora
\r\n- Pomoc w organizacji wyjazdu
\r\n
Inne

Dlaczego ABC Work:
\r\n
- Posiadamy certyfikat\r\nAgencji zatrudnienia o numerze 12912
\r\n- Jesteśmy już 5 lat na rynku
\r\n- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
\r\n- Pomogliśmy już wielu kandydatom
\r\n
\r\nProsimy o przesyłanie CV na adres: info@abcwork.eu
\r\nPamiętaj o wskazaniu stanowiska w temacie wiadomości.
\r\n
\r\nProsimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych\r\nosobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach\r\nprzez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024\r\nw celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie\r\nrekrutacyjnym.\\\"

\r\n\r\n

\r\n\r\n

Wyświetleń: 67
Komentarze
baza kradzionych