Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
NIP: NEXT s.c. D....
Wynagrodzenie brutto
od 11000 zł do 12400 zł
Lokalizacja
Belgia
46-053 Olen
Wspólna 6/2
Dane kontaktowe
Telefon: 795330633
Strona www: www.nextagency.eu/pl...
Profil FB: https://www.facebook...
Opis

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. D. Zadrożna A. Pietrzak, poszukuje dla
jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie:

Mechanik
sprzętu ciężkiego – BELGIA

Obowiązki:

Utrzymanie, serwis, konserwacja i naprawy
sprzętu ciężkiego, takiego jak koparki, dźwigi, buldożery, spychacze –
wszystkie typy (od 40t do 125t), firmy Volvo, Caterpillar, Iveco, Hitachi, itp.

Naprawa gównie awarii pneumatycznych i
hydraulicznych

Także naprawy przekładni, systemów
hamulcowych, silników, itp.

Wymiana części: cylindrów, toczków,
węży, łańcuchów, mechanizmów podnoszenia, zaworów, etc.

Wymagania

-          przynajmniej
3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

-           wymagana znajomość języka angielskiego lub
niemieckiego

-          umiejętność
przeprowadzania napraw układów hydraulicznych i pneumatycznych

-          dokładność
w wykonywaniu obowiązków pracowniczych

-          bardzo
dobre umiejętności komunikacji ze współpracownikami

-          gotowość
podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

-          prawo
jazdy kat. C lub CE oraz umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

-           bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – 16,00 –
17,00 EUR brutto/h (w zależności od doświadczenia i umiejętności) + bony
żywnościowe w wysokości 6,91 EUR
każdy przepracowany dzień

-         w
pełni legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich

-         możliwa praca w godzinach nadliczbowych w
soboty

-         dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii -
15.38% rocznych zarobków brutto)

-         premię
roczną
(w
wysokości 8.15% rocznych zarobków brutto)

-         dodatek
rodzinny

-         pozostałe
premie, bonusy i inne świadczenia
zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii

-     &n

Inne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

info@nextagency.eu

Prosimy
o zamieszczenie następującej klauzuli (tylko
aplikacje z poprawną klauzulą będą rozpatrywane)

Niniejszym
wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV
przez NEXT s.c. Dominika Zadrożna, Aleksandra Pietrzak do potrzeb realizacji
procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z
rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia
2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych
potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami
rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać

Wyświetleń: 328
Komentarze
baza kradzionych