Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
NIP: OBPON
Wynagrodzenie brutto
od 3050 zł do 3350 zł
Lokalizacja
Polska
Mazowieckie
Kazuń Nowy
Dane kontaktowe
Opis

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniającej i znającej potrzeby osób niepełnosprawnych,

poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Pracownik Działu Introligatorni w miejscowości Kazuń Nowy.

Podstawowe obowiązki:

-obsługa prostych maszyn introligatorskich (gilotyna introligatorska, wiertarka),

-wykonywanie czynności introligatorskich, takich jak sztancowanie,

-pomoc w dziale produkcji manualnej ,

-realizacja dostaw do Klientów,rozwożenie towarów

Wymagania

-prawo jazdy kat.B

-samodzielność w organizowaniu czasu pracy

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

-komunikatywność i otwartość

-umiejętność rozwiązywania problemów

-dokładność i sumienność

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-praca w godz. 7-15

-wynagrodzenie 3050-3350 brutto + premia uznaniowa do negocjacji

Inne

Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres mailowy
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pełna treść ogłoszenia dostępna pod adresem

Wyświetleń: 56
Komentarze
baza kradzionych