Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Polska
Mazowieckie
Warszawa
Dane kontaktowe
Opis
Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniającej i znającej potrzeby osób niepełnosprawnych,
poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko :

Pracownik porządkowy/salowa
praca stacjonarna w Warszawie

Podstawowe obowiązki:
- praca w jednostce opieki medycznej,
- kompleksowe sprzątanie pomieszczeń na obiekcie wielkopowierzchniowym,
- uzupełnianie środków czystości, sprzątanie i zmiana pościeli w salach pacjentów.

Wymagania
- umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole,
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- sumienność,
- dokładność.
Oferujemy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- trzyzmianowy grafik pracy
- wynagrodzenie 2100-2250 brutto.
Inne
Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pełna treść ogłoszenia na: https://www.obpon.pl/article/199075/show.html

Wyświetleń: 52
Komentarze
baza kradzionych