Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
NIP: ABC WORK
Lokalizacja
do negocjacji Biała Podlaska
Pełny etat
Dane kontaktowe
Opis

ABC\r\nWork (licencja nr 12912)  - Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów\r\nposzukujemy osób do pracy na stanowisku: MONTER INSTALACJI GRZEWCZYCH.

\r\n\r\n
\r\nOferujemy:
\r\n
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość\r\nnadgodzin)
\r\n- Niemiecką umowę o pracę
\r\n- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
\r\n- Zakwaterowanie
\r\n- Stałą opiekę polskiego koordynatora
\r\n- Pomoc w organizacji wyjazdu
\r\n
\r\nZakres obowiązków:
\r\n
- Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy\r\nrekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych\r\npracodawców.
Wymagania
Wymagania:
\r\n- Doświadczenie na stanowisku
\r\n- Wykształcenie kierunkowe mile widziane
\r\n- Uprawnienia gazowe
\r\n- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
\r\n- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
\r\n- Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)
\r\n
Oferujemy

Dlaczego ABC Work:
\r\n
- Posiadamy certyfikat Agencji\r\nzatrudnienia o numerze 12912
\r\n- Jesteśmy już 5 lat na rynku
\r\n- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
\r\n- Pomogliśmy już wielu kandydatom
\r\n
\r\nProsimy o przesyłanie CV na adres: info@abcwork.eu
\r\nPamiętaj o wskazaniu stanowiska w temacie wiadomości.
\r\n
\r\nProsimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych\r\nosobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach\r\nprzez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska,\r\nKRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie\r\nrekrutacyjnym.\\\"

\r\n\r\n

\r\n\r\n

Inne
Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne
Wyświetleń: 75
Komentarze
baza kradzionych