Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe

Informacje
Wynagrodzenie brutto
od 4000 zł do 5000 zł
Lokalizacja
Polska
Śląskie
Katowice
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 530 680 897
Strona www: www.pracastala.pl
Opis
Agencja Rekrutacyjna dla swojego klienta-Banku poszukuje Doradcy sektor MSP

Kontakt pracastala@pracastala.pl

Praca w Katowicach
Wymagania
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy w banku związane z bezpośrednią obsługą Klientów i sprzedażą produktów bankowych skierowanych do klienta instytucjonalnego;
  • silna motywacja do pracy;
  • znajomość zagadnień analizy finansowej, rachunkowości oraz zabezpieczeń i produktów bankowych
  • umiejętność inicjowania i podtrzymywania dobrych relacji z klientem;
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
Pracastala
Inne
Obowiązki:
  • aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych w obszarze klientów z segmentu MSP;
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami Banku;
  • rozwój portfela Klientów, m.in. poprzez pozyskiwanie nowych podmiotów;
  • opracowywanie ofert dostosowanych do potrzeb klientów;
  • kompletowanie dokumentacji wymaganej do procesu kredytowego oraz procesowanie aplikacji kredytowych.
Wyświetleń: 805
Komentarze
baza kradzionych