Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Wynagrodzenie brutto
od 2800 zł do 3000 zł
Lokalizacja
Polska
Mazowieckie
Warszawa
Dane kontaktowe
Opis
Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniającej i znającej potrzeby osób niepełnosprawnych, poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko :

Asystent/ka Biura/ Recepcji - praca stacjonarna w Warszawie.

Podstawowe obowiązki:

•    Obsługa recepcji
•    Tworzenie analiz i zestawień
•    Współpraca z dyrektorami
•    Branie udziału w spotkaniach oraz tworzenie sprawozdań
•    Tworzenie prezentacji w języku polskim i angielskim

Wymagania
•    Wymagane doświadczenie w dużej organizacji min. 2 lata
•    Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
•    Mile widziana znajomość języka francuskiego
•    Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (Word, PowerPoint, Excel)
•    Komunikatywność
•    Otwartość
•    Asertywność
•    Zaangażowanie

Oferujemy
•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•    Godziny pracy 08:00-16:00 lub 09:00-17:00
•    Wynagrodzenie 2800-3000 brutto na m-c
•    Prywatna opieka medyczna Enel-med
•    Telefon służbowy
Inne
Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Pełna treść ogłoszenia: https://www.obpon.pl/article/198961/show.html

Wyświetleń: 57
Komentarze
baza kradzionych