Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe

Informacje
Lokalizacja
Polska
Kraków
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 530 680 897
Strona www: www.pracastala.pl
Opis
Nasza Agencja Rekrutacyjna swoją ofertę  jest do największych i najlepszych przedsiębiorstw w kilku wybranych\\\\r\\\\nbranżach. Tylko u nas, tak dogodne warunki współpracy. Po wybraniu formy\\\\r\\\\nwspółpracy i podpisaniu umowy, niezwłocznie dostają Państwo kandydatury\\\\r\\\\npracowników do weryfikacji. 

Kontakt:
pracastala@pracastala.pl
Wymagania
Zapraszamy do kontaktu pracastala@pracastala.pl
Oferujemy
Oferujemy Pracowników do poniższych branż:

Zapraszamy do współpracy

Oprócz istniejących już i dobrze\\\\r\\\\n funkcjonujących naszych usług, tworzymy nowe\\\\r\\\\ wychodząc naprzeciw zapotrzebowania na rynku pracy.

\\\\r\\\\n\\\\r\\\\n

Dlatego wprowadziliśmy nową bazę pracowników pochodzących w\\\\r\\\\nwiększości z Nepalu i Indii. W tej chwili mamy do dyspozycji 1 500 udokumentowanych osób, a baza powiększa się z dnia\\\\r\\\\nna dzień po kolejnych skrupulatnych weryfikacjach kandydatów. Oferta\\\\r\\\\nkierowana jest do największych i najlepszych przedsiębiorstw w kilku wybranych\\\\r\\\\nbranżach. Tylko u nas, tak dogodne warunki współpracy. Po wybraniu formy\\\\r\\\\nwspółpracy i podpisaniu umowy, niezwłocznie dostają Państwo kandydatury\\\\r\\\\npracowników do weryfikacji. Nie jesteśmy wirtualną agencją, szukającą\\\\r\\\\npracowników z ogłoszeń.

Inne
Polecamy swoje usługi.Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne
Wyświetleń: 470
Komentarze
baza kradzionych