Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe

Informacje
Lokalizacja
Polska
Kraków
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 530 680 897
Strona www: www.pracastala.pl
Opis
Nasza Agencja Rekrutacyjna swoją ofertę  jest do największych i najlepszych przedsiębiorstw w kilku wybranychbranżach. Tylko u nas, tak dogodne warunki współpracy. Po wybraniu formywspółpracy i podpisaniu umowy, niezwłocznie dostają Państwo kandydaturypracowników do weryfikacji. 

Kontakt:
pracastala@pracastala.pl
Wymagania
Zapraszamy do kontaktu pracastala@pracastala.pl
Oferujemy
Oferujemy Pracowników do poniższych branż:

Zapraszamy do współpracy

Oprócz istniejących już i dobrzefunkcjonujących naszych usług, tworzymy nowewychodząc naprzeciw zapotrzebowania na rynku pracy.

Dlatego wprowadziliśmy nową bazę pracowników pochodzących wwiększości z Nepalu i Indii. W tej chwili mamy do dyspozycji 1 500 udokumentowanych osób, a baza powiększa się z dniana dzień po kolejnych skrupulatnych weryfikacjach kandydatów. Ofertakierowana jest do największych i najlepszych przedsiębiorstw w kilku wybranychbranżach. Tylko u nas, tak dogodne warunki współpracy. Po wybraniu formywspółpracy i podpisaniu umowy, niezwłocznie dostają Państwo kandydaturypracowników do weryfikacji. Nie jesteśmy wirtualną agencją, szukającąpracowników z ogłoszeń.

Inne
Polecamy swoje usługi.Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne
Wyświetleń: 640
Komentarze
baza kradzionych