Operator produkcji

[Dam pracę] Praca fizyczna > Pracownicy produkcji

No photo

Opublikowano: 08-08-2023 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 317 (unikalne: 71)

3.600,00 zł

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: martakrol
Nazwa firmy:Workpol
Numer NIP:8992857899
Region: Śląskie Siemianowice Śląskie

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa zlecenie
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Opis

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży automotive, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy

  • Premie i dodatki
  • Paczki mikołajkowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce pracowniczej

Obowiązki

  • praca z elektronarzędziami
  • produkcja elementów do samochodów
  • badanie wizualne elementów i detali
  • pakowanie gotowego produktu
  • ręczny zbiór i umieszczanie materiałów

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP
  • gotowość do pracy od zaraz

Administrator Danych

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Personnel Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-413) ul. Gwiaździsta 66/2B.06., NIP: 8992937517.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych p. Mariusza Zajkiewicza z którym można się skontaktować wysyłając, tradycyjną poczta na adres spółki z dopiskiem RODO.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawa art. 22ą § 1 Kodeksu Pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. RODO (obowiązek prawny ciążący na administratorze danych osobowych).

Powierzone przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia uczestnictwa w rekrutacji.

Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

O Nas

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR. Bierzemy pod swoje skrzydła firmowe działy HR i przejmujemy ich zadania: rekrutację, szkolenia, onboarding, zatrudnienie tymczasowe, stałe lub outsourcing, obsługę kadrowo-płacową. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Działamy skutecznie oferując jakość i zaangażowanie małej agencji pracy z silnymi strukturami i bezpieczeństwem dużej organizacji. Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce. W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego.