Pracownik Inwentaryzacji Niemcy

[Dam pracę] Praca za granicą

Opublikowano: 08-08-2023 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 353 (unikalne: 86)

5.000,00 zł netto

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Region: Europa

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Opis

Firma RGIS obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
PRACOWNIK INWENTARYZACJI

Miejsce pracy: NIEMCY

WYMAGANIA:

- Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.
- Umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikatywność.
- Dyspozycyjność na okres min. 6 tygodni.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Przeprowadzanie precyzyjnych inwentaryzacji w różnych sklepach i
magazynach w Niemczech.
- Zliczanie towarów na półkach, regałach i innych lokalizacjach zgodnie z
ustalonym harmonogramem.
- Korzystanie z zaawansowanych technologii, takich jak skanery kodów
kreskowych, aby zapewnić dokładność wyników.
- Współpraca z zespołem w celu zapewnienia sprawnego przebiegu
inwentaryzacji.
- Raportowanie wyników inwentaryzacji i ewentualne rozwiązywanie
problemów lub niezgodności.

OFERUJEMY:

- Niemiecką umowę o pracę.
- Stawkę 12,50 € brutto za godzinę.
- Miłą atmosferę w pracy.
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
- Bezpłatne zakwaterowanie i transport do pracy.
- Wspólne zakwaterowanie dla par.

RGIS to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach inwentaryzacyjnych. Od wielu lat dostarcza profesjonalne rozwiązania związane z liczeniem i zarządzaniem zapasami dla różnorodnych branż i sektorów. Firma posiada obecność na wielu rynkach na całym świecie, co pozwala jej oferować wsparcie klientom na globalną skalę. RGIS wyróżnia się wysoką dokładnością, efektywnością oraz wykorzystaniem zaawansowanych technologii w swoich usługach inwentaryzacyjnych.

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią profesjonalnej ekipy inwentaryzacyjnej.

Zapraszamy do obserwowania i polubienia naszej strony na Facebooku