Spawacz- Niemcy

[Dam pracę] Praca fizyczna

Opublikowano: 10-05-2023 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 353 (unikalne: 69)

15.640,00 zł netto

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: Katarzynaintemporis
Nazwa firmy:Intemporis
Numer NIP:6762081282
Region: Łódzkie Łódź

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Opis

SPAWACZ  - Niemcy

Dla naszego niemieckiego partnera który prowadzi projekty w Niemczech Zachodnich (od Köln do Monachium) poszukujemy kandydatów na stanowisko SPAWACZ

OBOWIĄZKI:

  • Spawanie konstrukcji stalowych (MAG 135)
  • Spawanie spoin pachwinowych i czołowych w różnych pozycjach
  • Naprawy/poprawki
  • Dbałość o zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zawodzie spawacz minimum 2 lata
  • Ukończenie szkoły w zawodzie spawacz, ślusarz lub pokrewnym mile widziane
  • Pracujesz samodzielnie i odznaczasz się dużą spostrzegawczością
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodne porozumiewanie się w miejscu pracy
  • Prawo jazdy i auto będzie dużym atutem
  • Certyfikaty spawalnicze mile widziane

Na niektórych projektach przyjmujemy teamy dwuosobowe, gdzie wystarczy jedno auto i jedna osoba porozumiewająca się w języku niemieckim

OFERUJEMY:

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Stawka wyjściowa 13,20 Euro brutto plus 70-80 Euro netto do każdego dnia pracy – daje to około 3150-3400 € do ręki bez nadgodzin
  • Możliwa duża ilość godzin pracy
  • Cykliczne podwyżki dla rzetelnych pracowników
  • Regularne zaliczki 300 Euro tygodniowo (po każdym przepracowanym tygodniu)
  • Zakwaterowanie odpłatne w pokojach jednoosobowych do 10 km od miejsca pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość natychmiastowego zatrudnienia w różnych miejscowościach na terenie Niemiec