Operator Wózka Widłowego

[Dam pracę] Praca fizyczna > Pracownicy produkcji

Opublikowano: 26-01-2024 | Wygaśnie: 15-05-2024

Wyświetleń: 199 (unikalne: 95)

6.500,00 zł brutto

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: CEDROB-2023
Region: Mazowieckie Mława

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Opis

Operator Wózka Widłowego - Załadunek Klatek - Zapewniamy Transport

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy. Obecnie poszukujemy Operatorów wózka widłowego w Zakładzie Kontraktacji Drobiu - Sekcja Załadunku Drobiu

Miejsce wykonywania pracy na teren :

powiatu ciechanowskiego, mławskiego, działdowskiego, płońskiego, żuromińskiego

Zakres obowiązków:

- realizacja załadunków mechanicznych kurcząt na Fermach za pomocą wózka widłowego

- utrzymanie ciągłości pracy sprzętu

Wymagania:

- uprawnienia UDT na wózki widłowe - możliwość sfinansowania kursu/egzaminu przez pracodawcę

- wykształcenie - bez wymagań

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- dyspozycyjność

- umiejętność pracy zespołowej

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wykonania

- doświadczenie w pracy przy załadunkach ręcznych będzie dodatkowym atutem

- doświadczenie przy pracy ze zwierzętami będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

-wyżywienie w trakcie pracy

-transport z wybranych miejscowości

- atrakcyjne warunki zatrudnienia:

  • na okresie próbnym wynagrodzenie od 5500 - 6500 zł brutto
  • umowa o pracę
  • stała praca

Oferty prosimy kierować na adres:

email: miroslawa.raczynska.cd@obpon.pl
Szczegóły pod nr telefonu: 233233210

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.