PRACA DLA ASYSTENTA DS. ZAKUPÓW I JAKOŚCI

[Dam pracę] Administracja biurowa > Przetwarzanie danych

Opublikowano: 31-05-2023 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 200 (unikalne: 120)

4.500,00 zł brutto (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: bknd97
Nazwa firmy:In Temporis Polska sp. z. o.o.
Numer NIP:6762081282
Region: Lubelskie Puławy

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Asystent
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Firma produkcyjna poszukuje pracownika na stanowisko asystenta d.s. zakupów i jakości. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za współpracę z inżynierami, dostawcami, kooperantami w kwestiach sprzedaży, zakupów oraz weryfikacji jakości.
Od kandydatów nie wymagamy doświadczenia ale będzie ono dodatkowym atutem i wpłynie na wynagrodzenie. Miejsce pracy: PUŁAWY

Obowiązki:

  • współpraca z inżynierami w realizacji zadań, zakupach i jakości,

  • współpraca w zakupach materiałów i prefabrykatów,

  • współpraca z dostawcami i kooperantami,

  • współpraca w realizacji dokumentacji końcowej,

  • współpraca w sprawach jakości,

  • sprawdzanie rozbieżności między zamówieniami a dostawami

Wymagania:

• wykształcenie techniczne,

• doświadczenie we współpracy z podwykonawcami i inwestorami (mile widziane)

• samodzielność, odpowiedzialność,

• znajomość obsługi komputera, pakiet office, (Autocad),

• prawo jazdy kat. B.

• znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

Pracę na pełen etat,
Stabilną pracę dla młodych, nie wymagamy doświadczenia
Atrakcyjne wynagrodzenie, nawet do 4500 tyś zł,
Dobrą atmosferę w pracy,
Możliwość dodatkowego ubezpieczenia pracownika w atrakcyjnej ofercie - Pakiet lux,
Firmowe karty podarunkowe.

CV proszę przesyłać na adres cyprian@intemporis.net

tel: 789 359 816